سبد خرید 0
با ما تماس بگیرید
با ما تماس بگیرید 09182965002

صندلی گیمینگ


کمی صبر کنید...

دسته‌بندی


خرید صندلی گیمینگ

امروزه بیماری های مربوط به فیزیک بدنی بسیار شایع شده است، از مهمترین عوامل بیماری های فیزیکی بدن، نشستن طولانی مدت بر روی صندلی های غیر استاندارد و فاقد راحتی هستند، زیرا این صندلی نه تنها سبب راحت شما نمی شوند بلکه سبب ایجاد آسیب های جبران ناپذیری در فیزیک بدنتان می شوند، بنابراین ایده آل ترین راه برای پیشگیری از بیماری های فیزیکی، خرید صندلی گیمینگ اقتصادی است.

بازی های ویدیویی امروزه پیشرفت بسیار چشمگیری هستند، بنابراین جوانان بسیار زیادی ساعات زیادی از روز خود را صرف بازی کردن با بازی های ویدیویی میکنند، این ساعات استفاده طولانی مدت از صندلی های غیر استاندارد می تواند آسیب های جبران ناپذیری را در دوران جوانی و نوجوانی به فیزیک بدن فرزندانتان بزند، از این پیشنهاد میشود با خرید صندلی گیمینگ ارزان و هدیه دادن آن به فرزندانتان، سلامت فرزندانتان را تامین کنید.

خرید صندلی گیمینگ | آون کامپیوتر

از جهتی دیگر امروزه استفاده از کامپیوتر برای انجام امور ادارات بسیار مرسوم گشته است می توان گفت بیش از 90 درصد ادارات روش های خود را به روش های جدید با استفاده از کامپیوتر تغییر داده اند، بنابراین اگر شما نیز از کارمندان محترم این ادارات هستید، قطعا ساعات طولانی را در پشت میز خود می شنید، بنابراین ممکن است دچار کمر درد های خفیف و ناهنجاری پس از ساعات کاری خود شوید، بنابراین پیشنهاد میشود با خرید صندلی گیمینگ برای کامپیوتر، خود را از شر کمر درد های مزمن رحت کنید.

همانطور که میدانید صندلی های بسیار مختلفی وجود دارد، اما در بین این صندلی ها مناسب ترین صندلی، صندلی گیمینگ است، اما چرا صندلی گیمینگ مناسب ترین صندلی برای ماست؟ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که، انواع بسیار زیادی صندلی داریم، اما چرا باید از صندلی گیمینگ استفاده کنیم؟

صندلی ها انواع و کارکرد های متنوعی دارند، اما بسیاری از صندلی ها تنها ظاهری زیبا و اداری و دارند و به هیچ وجه از استاندارد های یک صندلی مناسب پیروی نمی کنند، به عنوان مثال تنها داشتن، ابر بسیار نرم و بزرگی صندلی نمی تواند سلامت شما را تضمین کند!

بلکه این صندلی ها به دلیل بزرگی و ابر بسیار نرم، سبب آسیب های جبران ناپذیری به ستون فقرات می شوند، چرا که این صندلی تنها مناسب نشستن کوتاه مدت هستند و نه برای استفاده های طولانی مدت مانند گیمینگ و تولید محتوا، کار های طولانی مدت و.... نیستند.

اما چرا صندلی گیمینگ

صندلی های گیمینگ، به شکلی منحصر به فرد و مخصوص برای استفاده های طولانی مدت ساخته و طراحی شده اند، به گونه ای که در این صندلی ها کاملا فیزیک بدنی در بهترین حالت خودش قرار میگیرد و شما هیچ گونه ضعفی در بدن خود احساس نخواهید کرد.

اگر به تصاویر دقت کنید، صندلی های گیمینگ نه تنها بر بسیاری زیادی ندارند و از اندازه های بسیار حجیمی برخوردرار نیستند، بلکه با زاویه هایی بسیار دقیق و صحیح ساخته و طراحی شده اند، تا کمترین آسیب را به فیزیک بدنتان وارد کنند.

در ساخت این صندلی ها، افراد بسیار زیبای تحقیق های گسترده ای بر روی فیزیک بدنی انسان انجام داده اند تا بهترین و مناسب ترین فرم نشستن بدنی را کشف کنند، این صندلی ها نیز با استفاده از اطلاعات بدست آمده از بهترین و مناسب ترین فرم های بدنی انسان ساخته و طراحی شده اند.

انعطاف را با صندلی گیمینگ احساس کنید!

انعطاف را با صندلی گیمینگ احساس کنید! | آون کامپیوتر

همانطور که میدانید هر فردی دارای فیزیک بدنی متفاوتی نسبت به دیگری است، بنابراین نمی توان با ساخت یک صندلی با یک شکل بیان کرد که این صندلی از بهترین حالت فیزیکی بدن برخوردار است، بنابراین صندلی های گیمینگ را به صورت بسیار انعطاف پذیری ساخته و طراحی کرده اند! اما یعنی چه؟

صندلی های گیمینگ به شکلی طراحی شده اند که کاملا قابل شخصی سازی هستند، به بیان دیگر شما می توانید با توجه به نیاز و اندازه فیزیک بدنی خود صندلی را کاملا شخصی سازی کنید تا هیچ مشکلی برای بدن تات در استفاده های طولانی مدت پیش نیاید، خرید صندلی راحتی گیمینگ بهترین راه حل برای تمامی فرادی است که از اندازه صندلی خود رنج میبرند!

صندلی گیمینگ مناسب چه کسانیست؟

مهم نیست شما چه کاری با سیستم خود انجام می دهید، چه بازی می کنید، چه کار می کنید، این صندلی مناسب ترین صندلی برای شماست! صندلی گیمینگ به معنای واقعی کلمه، همه کاره و در این حال فوق العاده است.

اگر شما ساعات زیادی را از روز مشغول به انجام بازی های کامپیوتری هستید، صندلی گیمینگ بهترین انتخاب برای شماست، زیرا همانطور که از نام این صندلی پیداست، مخصوص گیمر هاست، این صندلی میتواند علاوه بر راحتی شما، سبب افزایش تمرکز تان در حین انجام بازی های ویدیویی شود تا افتخارات بیشتری را در بازی ها کسب کنید!

حتی اگر در اداره ها نیز مشغول به کار هستید و ساعات زیادی را از روز پشت صندلی خود هستید، می توانید با خرید صندلی گیمینگ با قیمت مناسب از آون کامپیوتر، از صندلی بسیار فوق العاده ای بهره مند شوید و تمامی مشکلات و عوارض استفاده از صندلی های غیر استاندارد اداری را از خود دور کنید!

صندلی گیمینگ چیست؟

صندلی گیمینگ چیست؟ | آون کامپیوتر

هم اکنون که به اهمیت صندلی های گیمینگ پی بردید وقت آن است با صندلی گیمینگ آشنا شوید، صندلی های گیمینگ صندلی های مخصوصی هستند که به جهت را حتی گیمر ها و از بین بردن عوارض نشستن طولانی مدت بر روی صندلی ساخته شده اند.

این صندلی ها به گونه ای طراحی شده اند که بتواند تمامی نیاز های یک گیمر حرفه ای را رفع کند و از ایجاد خستگی در استفاده های طولانی مدت جلوگیری کند. بنابراین این صندلی ها با طراحی خاص خود از آسیب به ستون فقرات و مهره های کمری جلوگیری می کند.

همانطور که در بالاتر نیز بیان شد، این صندلی ها دارای ظاهری متفاوت از صندلی های ارادی هستند و از طراحی خاص ارگونومیک بهره میبرند، بنابراین این صندلی ها دارای قابلیت های فوق العاده ای همچون تنظیم پشتی در زوایای مختلف، تنظیم دسته صندلی و همچنین تنظیم جالب نشیمنگاه و یا کفی صندلی هستند.

مزایا و معایب خرید صندلی گیمینگ

از بزرگترین مزایا این صندلی ها می توان به طراحی ارگونومیک و استفاده از مواد اولیه فوق العاده با کیفیت اشاره کرد، بنابراین نشستن طولانی مدت بر روی این صندلی نه تنها سبب آسیب به نشیمنگاه و ستون فقرات نمی شود، بلکه سبب آرامش و راحتی شما میشود.

از دیگر مزیت های این صندلی قابلیت تنظیم و شخصی سازی صندلی ها نسبت به صفحه مانیتور است، این صندلی ها به نحوه طراحی شده اند که شما می توانید آنها را در بهترین زاویه ممکن در برابر مانیتور قرار داد تا از آسیب به ستون فقرات گردن در نگاه کردن به صفحه مانیتور جلوگیری کند.

این صندلی ها به دلیل تولید خاص و منحصر به فرد و استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و همچنین به دلیل محدودیت در واردات به ایران، قیمت صندلی گیمینگ بسیار سرسام آور است، بنابراین می توان قیمت بسیار بالا این صندلی ها را بزرگتر عیب آنها دانست، اما نگران نباشید، آون کامپیوتر در کنار شماست و مهیا کردن شرایط خرید صندلی گیمینگ بسیار ارزان، آماده است تا سلامتی را برای شما و خانواده شما به ارمغان بیاورد.

انواع صندلی گیمینگ

صندلی های گیمینگ نیز مانند هر صندلی دیگری دارای انواع مختلفی هستند، اما این صندلی ها را به جهت سهولت در انتخاب به چهار دسته کلی تقسیم می کنند، 

این چهار دسته شامل:

  • کامپیوتری
  • کنسولی
  • مسابقه‌ای
  • بین‌بگ

خرید صندلی گیمینگ برای کامپیوتر

خرید صندلی گیمینگ برای کامپیوتر | آون کامپیوتر

وقتی نام صندلی گیمینگ را می شنوید، شاید تصور کنید که این صندلی ها تنها مناسب گیمینگ و بازی با PC و انواع کنسول بازی هستند است، اما سخت در اشتباهید، صندلی های گیمینگ نه تنها فقط برای گیمینگ بلکه برای انجام کارهای روزمره و استفاده از اداره مناسب است.

همانطور که در بالاتر نیز ذکر شده، صندلی های گیمینگ مناسب ادارات و کارهای روزمره هستند، این صندلی متناسب با کار های روزمره و اداری ساخته و طراحی شده است و دارای چهار چرخ و اندازه دستگیره های بلندتر به جهت نگهداری دستها به هنگام استفاده از کامپیوتر است.

این صندلی ها از قیمت نسبتا کمتری نسبت به صندلی های حرفه ای برخوردارند، بنابراین اگر به دنبال صندلی گیمینگ ارزان هستید، خرید صندلی گیمینگ برای pc بهترین انتخاب برای شماست.

صندلی گیمینگ کنسولی

صندلی گیمینگ کنسولی | آون کامپیوتر

امروزه استفاده از کنسول های PlayStation, xbox و بازی کردن با بازی های ویدیویی انحصاری کنسول از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است، بنابراین صندلی های گیمینگ مخصوص کنسول به بازار عرضه شدند، این صندلی ها در شکل ها واندازه های بسیار متنوعی تولید می شود، بعضا این صندلی ها فاقد پایه هستند و به صورت مستقیم بر روی زمین قرار میگیرند.

از معروف ترین صندلی های کنسولی می توان به صندلی های راکر اشاره کرد، این صندلی ها مانند حرف انگلیسی "L" ساخته شده اند و فاقد پایه هستند، این صندلی ها مناسب افرادی است که می خواهند بازی های ویدیویی را بر روی زمین و با استفاده از تلویزیون خانگی بازی کنند.

صندلی های مسابقه ای

صندلی های مسابقه ای | آون کامپیوتر

اگر به دنبال حرفه ای ترین صندلی گیمینگ هستید و می خواهید لذت بازی حرفه ای را تجربه کنید این صندلی بهترین انتخاب برای شماست، این نوع صندلی ها کاملا حرفه ای هستند بیشتر برای مسابقات استفاده می شوند.

این صندلی ها برای اتصال به کاکپیت ساخته شده اند، کاکپیت یک نوع اتاقک هایی برای گیمر ها هستند که تمامی ابزار ها مانند کنسول، صفحه نمایش و... در داخلش وجود دارد، از این صندلی ها به طور معمول برای مسابقات استفاده میشود.

صندلی های مسابقه ای به دلیل استفاده از بهترین حالات و تکنولوژی ها، از قیمت بسیار زیادی برخوردار است، بنابراین اگر به دنبال خرید صندلی گیمینگ با قیمت مناسب هستید، این صندلی برای شما مناسب نمی باشد، اما اگر به دنبال خرید بهترین صندلی گیمینگ هستید، این صندلی بهترین انتخاب برای شماست.

خرید صندلی گیمینگ از آون کامپیوتر

با توجه به تمامی نکات ذکر شده، اکنون می دانید که هنگام خرید صندلی گیمینگ به چه نکاتی توجه کنید تا کارایی مطلوب را از این محصول بگیرید. همیشه به یاد داشته باشید که این وسیله باید متناسب با بدن شما باشد تا از آسیب فیزیکی جلوگیری شود. برای انتخاب, خرید صندلی گیمینگ و استعلام قیمت صندلی گیمینگ محصولات سایت را بررسی کنید. و می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید. تا در نهایت بهترین، با کیفیت ترین و البته مناسب ترین محصول را خریداری کنید. فراموش نکنید که فروشگاه اینترنتی آون کامپیوتر محصولات خود را با گارانتی و پشتیبانی به شما عرضه خواهد کرد.